APTEKA1 – Oficjalnym Partnerem Programu PAYBACK

PHOENIX Pharma Polska Sp. z o.o. (PPP) będący częścią największych europejskich koncernów dystrybucji farmaceutyków: PHOENIX Pharmahandel GmbH & Co KG oraz Tamro Group, wprowadza nową markę: APTEKA1.

APTEKA1 to nazwa sieci aptek, która od 1 marca jest Oficjalnym Partnerem Programu Bonusowego PAYBACK.

PHOENIX Pharma Polska (PPP) działa kompleksowo na rynku farmaceutycznym – jest liderem usług logistycznych dla producentów, zajmuje się również przedhurtową jak i hurtową sprzedażą farmaceutyków, a także prowadzeniem sieci aptek. Od wielu lat jest także liderem we wprowadzaniu nowoczesnych programów marketingowych dla aptek.
Najnowszym rozwiązaniem marketingowym PHOENIX Pharma Polska jest wdrożenie kompleksowego programu lojalnościowo-marketingowego dla aptek: APTEKA1.

„Poszukiwaliśmy nowoczesnego rozwiązania marketingowego, które wsparłoby rozwój aptek naszych klientów, jak również naszych własnych. PAYBACK to Program stanowiący nową jakość, dzięki któremu zdecydowanie wyróżnimy się na tle ofert konkurencyjnych. PAYBACK zapewnia unikatowe korzyści dla pacjentów – mogą zbierać punkty szybciej, u wielu partnerów i łatwo wymieniać je na atrakcyjne nagrody, bądź „płacić” nimi za zakupy w aptekach. Niewątpliwy sukces, który odniósł PAYBACK od momentu uruchomienia w Polsce, na pewno zachęci apteki do przystąpienia do tego innowacyjnego Programu.” – mówi Piotr Stopczyk, Prezes Zarządu PHOENIX Pharma Polska.
Apteki przystępujące do programu APTEKA1 otrzymują dostęp do Programu Bonusowego PAYBACK, promocji wspierających sprzedaż, pakietu szkoleń i usług dodatkowych.

Dla pacjentów, którzy odwiedzą apteki APTEKA1, przygotowane zostały atrakcyjne programy prozdrowotne, promocje cenowe, rabatowe, jak również specjalne akcje umożliwiające zdobycie punktów promocyjnych PAYBACK. Pacjenci, którzy są uczestnikami Programu PAYBACK, za punkty zebrane u różnych partnerów, na jednej karcie, będą mogli dokonywać zakupów w aptekach należących do Programu APTEKA1 lub wymieniać je na atrakcyjne nagrody na stronie http://www.payback.pl/ lub u innych partnerów PAYBACK. To rozwiązania dogodne dla pacjentów, jak i dla samych aptekarzy, którzy nie muszą zajmować się procesem wydawania nagród w aptece.
APTEKA1 – to także specjalna oferta usług promocyjnych i reklamowych przygotowana dla firm farmaceutycznych, współpracujących z PHOENIX Pharma Polska.

O Programie APTEKA1:
APTEKA1 – sieć aptek uczestniczących w programie lojalnościowo–marketingowym, którego organizatorem jest PHOENIX Pharma Polska (PPP). PPP jest częścią największych europejskich koncernów dystrybucji farmaceutyków PHOENIX Pharmahandel GmbH & Co KG i Tamro Group. PPP działa kompleksowo – jest liderem usług logistycznych dla producentów, zajmuje się przedhurtową i hurtową sprzedażą farmaceutyków oraz prowadzeniem sieci aptek. W ramach Programu APTEKA1 apteki zobowiązują się do wykonywania obrotu w określonej wysokości w PPP, dzięki czemu zyskują dostęp do programu PAYBACK, promocji wspierających sprzedaż, pakietu szkoleń i usług dodatkowych.
www.apteka1.com.pl

O PAYBACK
PAYBACK Polska
Nowy multipartnerski Program Bonusowy PAYBACK wniósł na polski rynek nową generację kart lojalnościowych. Za pomocą jednej karty, uczestnicy Programu mogą gromadzić punkty podczas zakupów w wielu popularnych punktach sprzedaży i online. Ponadto uczestnicy Programu mogą korzystać ze specjalnych zniżek, kuponów oraz ofert. Dzięki temu, mogą szybko i łatwo gromadzić duże ilości punktów. Zebrane punkty można wymieniać na wiele sposobów, w tym na atrakcyjne nagrody, mile Miles & More lub przekazać na cele charytatywne.

Korzyścią dla partnerów Programu jest bezpośrednia komunikacja za pomocą platformy marketingowej PAYBACK oraz pozyskanie lojalnych i zadowolonych klientów. W Niemczech, w ciągu ostatnich 10 lat Program PAYBACK osiągnął pozycję najpopularniejszego i najbardziej efektywnego Programu tego typu w Europie. Obecnie kartę Programu PAYBACK posiada i aktywnie z niej korzysta około 60 procent gospodarstw domowych w Niemczech.
W Polsce zaledwie dwa tygodnie po inauguracji, liczba aktywnych kart PAYBACK przekroczyła milion.

http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=1327769515

Authors

Related posts

Top