Danie błyskawiczne czyli naleśniki z serem

Wrocław, 4.05.2013

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: JAWO
ASORTYMENT: NALEŚNIKI Z SEREM

NA KAŻDĄ KIESZEŃ – NALEŚNIKI Z SEREM JAWO

Jawo – znany producent ręcznie wyrabianych pierogów, knedli i produktów na patelnię przedstawia jeden ze swoich pysznych produktów – naleśniki z serem. Jest to danie błyskawiczne w przygotowaniu, a jednocześnie zawierające wiele ważnych dla organizmu wartości odżywczych.

Naleśniki z serem Jawo przygotowywane są ręcznie z największą starannością i z najwyższą dbałością o standardy produkcji produktów żywnościowych. Wyróżniają się one bogatym nadzieniem przyrządzonym z dużej ilości delikatnego i puszystego twarożku, otulonego tradycyjnym, mięciutkim ciastem naleśnikowym. Neutralny smak ciasta idealnie komponuje się ze słodkim, sycącym farszem. Produkt jest głęboko mrożony, co gwarantuje jego świeżość.

Przygotowanie naleśników z serem Jawo jest niezwykle proste: po uprzednim rozmrożeniu wystarczy podgrzewać je przez kilka minut w kuchence mikrofalowej, na patelni lub w piecyku. Za każdym razem nadzienie będzie sprężyste i delikatne, a ciasto nie rozpadnie się, ani nie pokruszy.

Naleśniki podawać można ze świeżymi owocami, syropami smakowymi, jak również z wiórkami czekoladowymi lub kokosowymi. To doskonała propozycja zarówno na sycący obiad, jak i ciepłą kolację.

Naleśniki z serem Jawo znajdują się w nowym, estetycznym i wygodnym opakowaniu owiniętym kartonową owijką, na której znajduje się propozycja ich podania.

www.jawo.pl

Marka: Jawo
Opakowanie: 400g
Cena: ok. 8 zł

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top