Wiadomości Branżowe

Przepisy.pl w nowej odsłonie!

Rusza nowa odsłona portalu przepisy.pl! Teraz jeszcze więcej kulinarnych inspiracji, receptur polecanych przez szefów kuchni Knorr oraz książka kucharska, w której możesz zapisywać swoje ulubione przepisy!

Tak smacznie w internecie jeszcze nie było! Nowe przepisy.pl to aż 14 tysięcy receptur, w tym 200 przepisów wideo, wśród których z łatwością znajdziesz inspiracje do przygotowania posiłków dla całej rodziny i zaproszonych gości. Cotygodniowe menu przygotowane przez kucharzy Knorr przyniesie ci odpowiedź na pytanie „Co dziś na obiad”. Propozycje na każdy dzień możesz otrzymywać także drogą mailową w postaci newslettera.

Przepisy.pl to miejsce, w którym znajdziesz również kulinarne porady i wskazówki szefów kuchni Knorr. Natomiast zamieszczane tematy sezonowe pozwolą ci być zawsze „na czasie” – korzystać z sezonowych składników i przygotować się do świąt i innych wydarzeń, podczas których chcesz zabłysnąć jako kulinarny ekspert.

Od teraz na portalu przepisy.pl po zalogowaniu się możesz także stworzyć własną książkę kucharską ze swoimi ulubionymi przepisami, by zawsze mieć je pod ręką. W każdej chwili masz możliwość zapisania ich w formie jednego pliku pdf. Jako zalogowany użytkownik zawsze sięgniesz do swojej historii wyszukiwania, możesz dodawać przepisy i komentować.

Ulepszona nawigacja i prostsze wyszukiwanie sprawi, że szybko znajdziesz informacje, przepisy i porady, których szukasz. A wszystko to podane w nowej atrakcyjnej szacie graficznej!

 

Przepisy dostępne na portalu przepisy.pl znajdziesz także na profilu na Facebooku http://www.facebook.com/przepisypl lub w postaci wideo na kanale „Przepisy.pl” na You Tube http://www.youtube.com/user/codzisnaobiad. Przepisy możesz przeglądać również za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji mobilnej Przepisy.pl.    

Źródło Knorr. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#onie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy