ALFA AKTIV – Suplement diety

15 stycznia 2013
Informacja prasowa:

Firma ALFA wprowadziła na rynek nowość produktową – suplement diety ALFA AKTIV. Produkt
powstaje poprzez zastosowanie unikatowej formuły jonizacji Opracowana przez naukowców metoda gwarantuje trwałość i skuteczność naturalnych składników zawartych w preparacie. Uzupełnianie prawidłowej diety w ALFA AKTIV wspomaga m.in. odporność immunologiczną organizmu, procesy detoksykacyjne czy prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego.

Suplement diety ALFA AKTIV jest w 100% naturalny. Jest odpowiedni zarówno dla dorosłych, jak i dzieci od 3 roku życia, mogą go także spożywać wegetarianie oraz osoby będące na diecie bezglutenowej. Do produkcji preparatu używane są najwyższej jakości koncentraty owocowe z czarnej porzeczki i aronii z dodatkiem miodu pszczelego. Dzięki temu ALFA AKTIV odznacza się wysoką zawartością witaminy C oraz antocyjanów, żelaza i kwasu bursztynowego.

Zaleca się uzupełnianie diety w ALFA AKTIV suplement diety osobom dbającym o zdrowie, chcącym wzbogacić swoją dietę w naturalne źródła witaminy C, polifenoli, jodu, selenu i manganu, a także narażonym na niekorzystne działanie środowiska oraz stres. Składniki zawarte suplemencie wspomagają naturalną zdolność organizmu do kontroli poziomu cholesterolu i trójglicerydów. Dodatkowo, uzupełnianie prawidłowej diety w ALFA AKTIV wspomaga regenerację organizmu po chemioterapii i radioterapii oraz w okresie zwiększonej aktywności psychofizycznej. Preparat zalecany jest również przy syndromie dnia następnego.

Warto wiedzieć:

Aronia
Dobroczynną moc tego surowca odkryli już rdzenni Amerykanie. Jagody zawierają: cukry (10%), flawonoidy,kwasy organiczne,witaminy (C, B2, B6, E, PP, prowitaminę A),sole mineralne
(miedź,bo,jod,kobalt, wapń).Sok aroniowy jest zalecany w chorobach układu krążenia (miażdżyca , nadciśnienie),schorzeniach górnych dróg oddechowych i jako środekłagodzący przeziębienie.Dodatkowo, owoce aronii mają działanie oczyszczające, wspomagając pozbywanie się z organizmu metali ciężkich (np. ołowiu), a zawarte w nich antyoksydanty znajdują zastosowanie w profilaktyce zmian nowotworowych.

Czarna porzeczka
Następny składnik suplementu diety ALFA AKTIV – sok z czarnej porzeczki – wzbogaca preparat o właściwości regenerujace. Jej owoce zawierają niemal wszystkie niezbędne do dobrego funkcjonowania organizmu witaminy, a przede wszystkim stanowią jedno z najbogatszych źródeł witaminy C. Owoce czarnej porzeczki są bogate również w witaminę P (rutynę), Towarzystwo witaminy P jest ważne, gdyż ułatwia ona przyswajanie witaminy C. Warto też wspomnieć o nagromadzeniu soli mineralnych (potas, wapń, fosfor i magnez) i mikroelementów (jod, cynk, żelazo, mangan), co w przypadku owoców jest niezwykle rzadkie. Owoce czarnej porzeczki oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie wątroby i nerek. Kwasy owocowe korzystnie wpływają na procesy gnilne, zawarta w nich tanina działa przeciwzapalnie. Ze względu na bogactwo bakteriobójczych fitoncydów, owoce czarnej porzeczki hamują rozwój bakterii, wirusów i grzybów. Dlatego też zaleca się picie soku z czarnej porzeczki w okresach gryp i innych infekcji wirusowych.

Miód pszczeli
Bogactwo witamin i składników mineralnych zawartych w ALFA AKTIV uzupełnia najstarsza i najsłodsza życiodajna esencja – miód pszczeli. Miód do celów leczniczych wykorzystywany był przez starożytną kulturę Greków oraz Egipcjan. Do znanych starożytnych lekarzy, którzy używali tego cennego składnika do celów leczniczych zaliczał się m.in. Arystoteles. Znane od wieków antyseptyczne właściwości „płynnego złota” spowodowane są m.in. utlenianiem zawartej w nim glukozy i powstawaniem nadtlenku wodoru. Obecna w miodzie acetylocholina wspomaga funkcjonowanie układu krwionośnego, a dominujące w składzie cukry proste (glukoza i fruktoza) działają odżywczo i wzmacniająco. Ponadto, miód charakteryzuje się wysoką
aktywnością antybiotyczną. Hamuje bądź niszczy rozwój bakterii, grzybów, wirusów. Oprócz tego, miód ma działanie kojące i uspokajające, znajduje również zastosowanie w leczeniu problemów skórnych.

Dodatkowe informacje:
Dawkowanie: Dorośli 1 – 2 porcje dziennie (1 porcja – 20 ml). Dzieci powyżej 3-go roku życia 10 ml dziennie.
Zawartość buteleczki należy wypić bezpośrednio po otwarciu i popić 1 szklanką wody.
Cena: 30 x 20ml/180zł (na zestaw składa się 30 buteleczek o pojemności 20ml; łączna cena zestawu – 180 zł)
Suplement diety dostępny na: www.alfanectar.eu

hastagi na stronie:

#alfa aktiv forum #alfanectat dawkowanie #alfa aktiv gdzie kupić #alfa aktiv opinie #alfa aktiv hdzie mozna kupic #alfa aktiv forum dla dzieci #alfa aktiv #alfa activ suplement diety opinie #alfa activ dzialanie #ALFA ACTIV

Authors

Related posts

Top