Wiadomości Branżowe

Sosy gotowe DOSKONAŁA KUCHNIA marki WINIARY

 

Marka WINIARY wprowadza do sprzedaży absolutną nowość – sosy DOSKONAŁA KUCHNIA. Jest to unikatowa na polskim rynku grupa gotowych sosów do mięs
i makaronów w kartonikach. Nowe sosy mają doskonały smak i kremową konsystencję, którą zawdzięczają – co jest unikatowe pośród produktów konkurencyjnych – dodatkowi  śmietany.


 Sosy DOSKONAŁA KUCHNIA to idealna propozycja dla tych wszystkich, którzy nie mogą wyobrazić sobie dania bez dobrego sosu. Nowe sosy to unikalna propozycja produktów, które nadadzą wyszukany smak każdemu domowemu, tradycyjnemu daniu – mięsu, pyzom, kopytkom, czy makaronowi. Unikalny smak zapewniają dobrze dobrane przyprawy i inne składniki, z których najważniejsza jest śmietana dająca kremową konsystencję i smak.   mówi Wojtek Osiński, Kierownik Produktu.


Sosy DOSKONAŁA KUCHNIA marki WINIARY zawierają najwyższej jakości składniki, przy czym podkreślić należy, że jednocześnie nie zawierają konserwantów. Są niezwykle wygodne oraz szybkie w przygotowaniu, ponieważ po ok. 2-3 minutowym podgrzaniu są gotowe do podania. Sosy gotowe DOSKONAŁA KUCHNIA dostępne będą na rynku w pięciu cieszących się największą akceptacją konsumentów wariantach smakowych – Pieczeniowy jasny, Pieczeniowy do kurczaka, Pomidorowy, Grzybowy i Serowy.


Marka WINIARY wprowadzając do sprzedaży innowacyjne Sosy Doskonała Kuchnia proponuje konsumentom nowe, bardziej naturalne rozwiązania kulinarne, których nie posiadają w swojej ofercie marki konkurencyjne. Oryginalna, wyróżniająca się na półce szata graficzna opakowań podkreśla walory smakowe produktu i ułatwia znalezienie go na półce. Podstawowa cecha opakowania, to funkcjonalność – prostokątny kartonik zajmuje bardzo mało miejsca na półce i jest łatwy do otworzenia.


Na opakowaniu znajdują się czytelne wskazówki, w jaki sposób przygotować sosy. Dodatkowo na każdym z nich znajdziemy propozycje na szybkie i łatwe, a jednocześnie wyszukane dania. Na przykład na opakowaniu Sosu Serowego można znaleźć przepis na Spaghetti Carbonara, którego przygotowanie nawet osobie umiejącej gotować może sprawiać problem. Więcej przepisów będzie można również znaleźć na stronach internetowych www.winiary.pl oraz w publikacjach Serwisu Konsumenta „WINIARY”.


Marka WINIARY jest liderem na rynku sosów (w proszku) z udziałem ok. 53%*. Rynek sosów w proszku jest rynkiem stabilnym, a roczna wartość sprzedaży produktów tej kategorii w Polsce wynosi ponad 120 mln PLN. Sosy w proszku używane są przez 42% polskich gospodarstw domowych**. Od dłuższego czasu zaobserwować można dynamiczny rozwój kategorii sosów gotowych w słoikach, co związane jest z docenieniem przez konsumentów wygody ich stosowania.


Jedno opakowanie sosów DOSKONAŁA KUCHNIA ma pojemność 250 ml. Cena sugerowana na półce to ok. 4,00 PLN.


Wprowadzeniu produktu do sprzedaży towarzyszyć będzie kampania reklamowa w czołowych stacjach telewizyjnych – TVP, POLSAT, TVN i prasie handlowej. Dodatkowym wsparciem będą liczne akcje degustacyjne dla konsumentów, organizowane w wybranych sieciach handlowych.


 

Źródło Winiary. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#gotowe sosy winiary #kategoria sosów gotowych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #ENERGA   #KTR   #energii   #kt