Daniagotowe

Cieciorka w sosie pomidorowym – zdrowe danie gotowe nie tylko dla wegetarian

Wrocław, 02.05.2014

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: PRIMAVIKA
ASORTYMENT: Cieciorka w sosie pomidorowym – NOWE OPAKOWANIE – odświeżony wygląd

Cieciorka w sosie pomidorowym – zdrowe danie gotowe nie tylko dla wegetarian

Primavika – marka, której specjalnością są zdrowe bezmięsne dania bez zawartości barwników, konserwantów oraz sztucznych dodatków, wprowadziła na rynek odświeżoną Cieciorkę w sosie pomidorowym – zdrowe danie gotowe w zupełnie nowym opakowaniu.

Cieciorka w sosie pomidorowym Primaviki z pewnością zainteresuje wszystkich lubiących nowinki kulinarne a i tych, którzy świadomi są potrzeby zdrowego odżywiania i od ulubionych produktów oczekują nie tylko wybornego smaku, a również wysokiej jakości składników oraz wartości odżywczych. Cieciorka to bogate źródło cennych składników odżywczych, mikroelementów oraz witamin, takich jak m.in. żelazo, magnez, witaminy z grupy B, cynk, potas czy fosfor. I jest źródłem błonnika pokarmowego, aminokwasów, przypominających te, zawarte w białku zwierzęcym oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. Ponadto cieciorka charakteryzuje się niepowtarzalnym, lekko orzechowym smakiem, dlatego połączona w daniu Primaviki z aromatycznymi pomidorami tworzy niezapomnianą i wyjątkowo udaną kompozycję smakową. Potrawę można podawać z ryżem jako pożywne danie obiadowe lub z chlebem – jako przekąskę czy kolację Warto dodać, że Cieciorka w sosie pomidorowym Primaviki produkowana jest z największą dbałością o dobór komponentów, bez zawartości barwników, konserwantów oraz sztucznych dodatków.

Marka Primavika ubrała produkt w inne opakowanie. Przejrzysta, jasna etykieta podkreśla naturalność i „czystość” produktu, jest nowa i bardziej czytelna. I na opakowaniu pojawiło się oznaczenie ułatwiające identyfikację produktu o składzie nadającym się również dla wegetarian i wegan. Szklane opakowanie pozwala na higieniczne przechowywanie produktu, nie zakłócając jego smaku.

www.primavika.pl

Marka: Primavika

Pojemność: 440 g

Cena: ok. 7.90 zł

hastagi na stronie:

#groch włoski

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy