Zdrowe rośliny

Herbata zamiast kawy

Codziennie rano od razu po przebudzeniu idę do kuchni i nastawiam wodę na kawę. Nic nie byłoby w tym dziwnego gdyby nie to, iż w ciągu dnia wypijam dodatkowo jeszcze trzy kubki kawy. Jednak w momencie, kiedy zaszłam w ciąże spożywanie kofeiny w takich ilościach jest zabronione.

Jedynie, na jaką ilość mogę sobie pozwolić to jedna słaba kawa i koniec. Próbowałam walczyć ze swoimi złymi nawykami, ale niestety było to trudniejsze, niż sądziłam. Z miesiąca na miesiąc ilość żelaza w moim organizmie malała a ja jak nie piłam kawy to byłam nie do życia. Nie mogłam spać, jeść oraz męczyły mnie wymioty w ciągu dnia jak i w nocy, dlatego, że ból głowy był nie do wytrzymania. Nie mogę pozwolić sobie na ucięcie drzemki, kiedy chcę, ponieważ opiekuję się 3 letnim synem a mąż pracuje po 12 godzin codziennie. Kawa zbożowa nie pomagała a ja coraz bardziej byłam bezsilna. Zaczęłam szukać w internecie czegoś, co pomogłoby mi i okazało się, że herbata zielona działa nawet dwa razy dłużej pobudzająco niż kawa. Ożywia umysł i poprawia koncentrację a co najważniejsze jest zdrowa i nie działa niekorzystnie na mojego dzidziusia w brzuszku. Jeżeli po wypiciu listki z herbaty zaparzymy jeszcze raz zadziała uspokajająco. Dodatkowo jest źródłem mikroelementów takich jak: cynku, fluoru i żelaza a przy tym nie podrażnia żołądka. Ponieważ zawiera substancje pobudzające nie powinno się jej pić więcej niż 3-4 filiżanki dziennie.

Mama z Legionowa

hastagi na stronie:

#weight loss cena #weight loss opinie forum #weight loss ulotka #PREPARAT Weight Loss #zioła zamiast kawy #weight loss opinie o tabletkach #weight loss gdzie kupić #weight loss w aptekach #weight loss tabletki opinie #tabletki weight loss opinie

Similar Posts