Wiadomości Branżowe

“Pomysł na roladki schabowe” marki WINIARY!

 


Twoja rodzina lubi smacznie zjeść, a ty nie masz za dużo czasu na przygotowanie obiadu? W lodówce masz tylko popularny schab, ale wszyscy są już znudzeni smażonym panierowanym? Chcesz swoich bliskich zaskoczyć, ale nie masz pomysłu na ciepły posiłek? A najlepiej by było szybko, smacznie i niedrogo? Przygotuj „Pomysł na roladki schabowe” marki WINIARY!


Propozycja ta idealnie wpisuje się w potrzeby osób szukających nowych pomysłów na urozmaicenie obiadu dla całej rodziny. „Pomysł na roladki” daje im proste rozwiązanie codziennych dylematów, a jego atrakcyjność polega na możliwości wykorzystania mięsa, które obecne jest w większości polskich kuchni. Wielu konsumentów wskazuje bowiem, że choć schab używany jest przez nich najczęściej, to chętnie spróbowaliby nowych dań z jego zastosowaniem.


W ofercie znajdują się dwa warianty smakowe: „Pomysł na roladki schabowe w sosie pomidorowym” WINIARY oraz „Pomysł na roladki schabowe w sosie serowym” WINIARY. Obie propozycje przygotowuje się niezwykle prosto i szybko. Wystarczy kawałek schabu, trochę szynki, sera i ewentualnie śmietanki oraz opakowanie wybranego „Pomysłu na roladki schabowe” i obiad gotowy. Oba Pomysły zapieka się w piekarniku.


Pomysł na roladki schabowe” to jeden z pierwszych produktów WINIARY, na którym umieszczona została informacja o wskaźniku GDA (ang.: Guideline Daily Amount – pol. Wskazane Dzienne Spożycie), który jest elementem nowego, jeszcze bardziej przyjaznego i zrozumiałego dla konsumentów sposobu informowania o wartości odżywczej produktu. Oprócz standardowej informacji o wartości odżywczej konsumenci mogą teraz sprawdzić, jaką ilość ze wskazanej dziennej porcji najważniejszych składników odżywczych pokrywa jedna porcja danego produktu.


Pod koniec stycznia, w czołowych stacjach telewizyjnych oraz wybranej prasie kobiecej i handlowej, rusza kampania reklamowa wspierająca sprzedaż produktu.


 Cena jednego opakowania „Pomysł na roladki schabowe” WINIARY to ok. 2,20 pln.


Waga, ok. 35 g.


 

Źródło Winiary. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#roladki schabowe pomysl winiary

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy