Oryginalne włoskie POMIDORY SUSZONE Z CEBULĄ w oleju

Wrocław, 04.01.2013

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : Ponti
ASOTYMENT: NOWOSĆ!!! Oryginalne włoskie POMIDORY SUSZONE Z CEBULĄ w oleju

Nowość – Smak słonecznej Italii zamknięty w Suszonych na słońcu Pomidorach z cebulą Ponti 280g

Firma Index Food – dystrybutor produktów kuchni śródziemnomorskiej, wprowadził na polski rynek nowość należącą do portfolio włoskiej marki PONTI. Są to wyśmienite, suszone na słońcu pomidory wzbogacone cebulką, zanurzone w aromatycznym oleju słonecznikowym, które z pewnością podbiją serca i podniebienia zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych pań domu.

Pomidory suszone to typowa przystawka kuchni śródziemnomorskiej. Tradycyjnie suszone na gorącym włoskim słońcu zachowują wyjątkowy smak i aromat. Doświadczenie i długoletnia tradycja marki Ponti sprawiły, że pomidory suszone mają jeszcze bardziej intensywny, lekko dymny aromat i gwarantowaną wyższą jakość. Nowy wariant z dodatkiem delikatnej cebulki wzbogaci i wypełni smak oraz aromat każdej potrawy.

Oryginalne włoskie pomidory suszone z cebulą Ponti mogą być używane jako przystawka, aromatyczny dodatek do potraw lub jako przyprawa. Rewelacyjnie sprawdzają się w towarzystwie pikantnych kiełbasek i owczego sera. Doskonale zastępują świeże pomidory w różnych potrawach, zwłaszcza jako dodatki do pizzy, makaronu czy sałatki.

Dystrybutor: Index Food

Cena detaliczna: 10,99 zł

Opakowanie: 280 g

Authors

Related posts

Top